Szukam wzoru dokumentu...

ZUS N-36 Kwestionariusz oceny stanu zdrowia

Kwestionariusz oceny stany zdrowia wypełnia się przed badaniem lekarskim przez lekarza orzecznika. Może on być pomocny przy wydawaniu orzeczenia do niezdolności do pracy. Kwestionariusz należy wypełnić czytelnie.

Typ pliku: pdf

Wzór dokumentu ZUS N-36 Kwestionariusz oceny stanu zdrowia znajduje się w kategorii:

  • ZUS

Serwis wzorydokumentow.com.pl to miejsce, gdzie znajdziesz najczęściej potrzebne wzory dokumentów. U nas w serwisie czeka na Ciebie ogromna ilość przykładów wzorów, które bardzo pomagają w pracy czy w życiu. U nas znajdziesz różnego rodzaju wnioski czy oświadczenia.

W przypadku chęci znalezienia interesującego dokumentu wystarczy, że skorzystasz z naszej wyszukiwarki. Wpisz szukaną frazę, nazwę dokumentu a my pokażemy szukany dokument. Możesz również skorzystać z pomocy kategorii, znajdujących się obok. Nasz serwis będziemy rozwijać i sukcesywnie dodawać nowe materiały. Dzięki czemu będzie ich każdego dnia coraz więcej. Dodatkowo zadbamy o dodawanie nowych kategorii abyś zawsze mógł znaleźć interesujące dokumenty.

Każdy wzór dokumentu dokładnie opisaliśmy tak abyś wiedział co zawiera i gdzie go możesz złożyć. Chcemy Ci pomagać w każdym etapie. Mamy nadzieję, że serwis jest dla Ciebie intuicyjny i czytelny. Zależy nam abyś od razu znalazł to czego szukasz.

W serwisie wzorydokumentow.com.pl mamy dokumenty dla osób indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiemy, że w naszym kraju biurokracja jest problemem. Stąd dostęp do materiałów, które pomagają w codziennym życiu.