Szukam wzoru dokumentu...

Wniosek o wydanie odpisu skróconego/zupełnego aktu małżeństwa

Druk:USC-08-01/z.2 Wniosek o wydanie odpisu skróconego/zupełnego aktu małżeństwa kierujemy do Kierownika USC m st. Warszawy. Wypełniając dokument musimy podać powód wydania odpisu. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej za otrzymanie odpisu.

Typ pliku: pdf

Wzór dokumentu Wniosek o wydanie odpisu skróconego/zupełnego aktu małżeństwa znajduje się w kategorii:

  • Urząd Stanu Cywilnego

Serwis wzorydokumentow.com.pl skupia w jednym miejscu za darmo profesjonalne wzory, które przydają się w pracy. Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt publikacji z dziedziny szeroko rozumianego biznesu w postaci dokumentów PDF.

Jeśli chcesz znaleźć interesujące Cię materiały, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, wpisując do niej określoną frazę. Wyszukiwanie możesz zawęzić również do konkretnej kategorii treści oraz typu publikacji. W naszej wyszukiwarce znalazły się wzory dokumentów Serwis wraz z plikami sukcesywnie będziemy rozbudowywać dodając nowe dokumenty. Dodatkowo wzbogacimy serwis o nowe kategorie z różnych dziedzin.

Każdy wzór dokumentu będziemy opisywać abyście wiedzieli czego dokładnie dotyczy dokument w .pdf. Zawsze będziesz mógł za darmo pobrać dokument. Nigdy nie będziemy tego ograniczać. Bez zbędnych formalności możesz posiadać wzór dokumentu, który pomoże Ci w pracy. Staramy się aby serwis był czytelny i intuicyjny abyś szybko mógł znaleźć interesujące Cię dokumenty.

Serwis wzorydokumentów.com.pl wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom i nie tylko, którzy potrzebują dostępu do aktualnych i sprawdzonych wzorów pism. Jak każdy wie w naszym kraju biurokracja jest problemem. Nasz serwis pomoże szybko znaleźć oświadczenie czy wniosek.