Szukam wzoru dokumentu...

Wniosek o wydanie odpisu skróconego/zupełnego aktu urodzenia

Wniosek o wydanie odpisu aktu urodzenia kierujemy do Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Taki odpis może otrzymać jedynie ojciec, matka, brat, siostra, mąż, żona, syn, córka, dziadek, babcia, wnuk, pełnomocnik oraz osoba, która wykaże interes prawny.

Typ pliku: pdf

Wzór dokumentu Wniosek o wydanie odpisu skróconego/zupełnego aktu urodzenia znajduje się w kategorii:

  • Urząd Stanu Cywilnego

Serwis wzorydokumentow.com.pl to miejsce, gdzie znajdziesz najczęściej potrzebne wzory dokumentów. U nas w serwisie czeka na Ciebie ogromna ilość przykładów wzorów, które bardzo pomagają w pracy czy w życiu. U nas znajdziesz różnego rodzaju wnioski czy oświadczenia.

W przypadku chęci znalezienia interesującego dokumentu wystarczy, że skorzystasz z naszej wyszukiwarki. Wpisz szukaną frazę, nazwę dokumentu a my pokażemy szukany dokument. Możesz również skorzystać z pomocy kategorii, znajdujących się obok. Nasz serwis będziemy rozwijać i sukcesywnie dodawać nowe materiały. Dzięki czemu będzie ich każdego dnia coraz więcej. Dodatkowo zadbamy o dodawanie nowych kategorii abyś zawsze mógł znaleźć interesujące dokumenty.

Każdy wzór dokumentu dokładnie opisaliśmy tak abyś wiedział co zawiera i gdzie go możesz złożyć. Chcemy Ci pomagać w każdym etapie. Mamy nadzieję, że serwis jest dla Ciebie intuicyjny i czytelny. Zależy nam abyś od razu znalazł to czego szukasz.

W serwisie wzorydokumentow.com.pl mamy dokumenty dla osób indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiemy, że w naszym kraju biurokracja jest problemem. Stąd dostęp do materiałów, które pomagają w codziennym życiu.